Rehabilitacja Kraków - Rehabilitacja Kraków Kinesio Medica

KONTAKT  |  O NAS
medycyna  |  zdrowie
Przejdź do treści

Rehabilitacja Kraków

Rehabilitacja ma na celu przywrócić pacjentowi pełną sprawność, a jeśli nie jest to możliwe - zwiększyć jego komfort na co dzień. Niezależnie czy bolą Cię stawy, czy podejrzewasz, że z Twoim kręgosłupem może być coś nie tak, a może przeszedłeś zwichnięcie lub skręcenie... Udaj się po pomoc do specjalisty. Pozwól, aby Twój problem zbadał profesjonalista. Nie potrzebujesz skierowania, sam możesz zdecydować o potrzebie udania się na rehabilitację.

Zdarza się, że czekamy za długo z wizytą, nie zasięgniemy opinii lekarza czy farmaceuty, leczymy się na własną rękę, znanymi oraz zasłyszanymi sposobami. Bardzo często środki, które wybieramy działają tylko miejscowo i czasowo, nie naprawią problemu - jedynie złagodzą jego objawy. W tym przypadku czas działa na niekorzyść pacjenta. Bardzo ważnym jest, aby reagować szybko.
Rehabilitacja zwróci Nam zdrowie !

Zabiegi rehabilitacji bez problemu można dopasować do swojego grafiku, planu dnia czy innych, domowych obowiązków. Wystarczy sumiennie stosować się do zaleceń rehabilitanta, systematycznie uczęszczać na zabiegi oraz ćwiczenia i problem zostanie wyeliminowany lub znacznie zmniejszony. Im wcześniej trafisz pod opiekę rehabilitanta, tym większe szanse, że problem zostanie zażegnany w krótkim czasie.         
Przebieg rehabilitacji ustalany jest indywidualnie. Średnio odbywa się 8 - 10 zabiegów. Zwykle jest to ilość wystarczająca, aby nie tylko poczuć pozytywny wynik, ale również utrwalić pewne wzorce ruchowe. Czas trwania jednej spotkania wynosi 40 minut.

Rehabilitacja to przede wszystkim pomoc i ulga, którą pacjent odczuwa w miarę trwania całego procesu leczenia. Niesie za sobą wyłącznie pozytywne korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie zwlekaj, jeśli czujesz, że z twoim zdrowiem coś może być nie tak. Przyjdź i sprawdź, zapraszamy.-  źródło
Umów swoją wizytę
792-000-122
ODDZIAŁ KRAKÓW
UL. Mazowiecka 6B,
31-141 Kraków, Polska
Rejestracja telefoniczna
792-000-122
[email protected]kinesiomedica.pl
medycyna  |  zdrowie
uroda
Projekt Media Group 2015


POLECAMY
Wróć do spisu treści