Osteopata Kraków - Rehabilitacja Kraków Kinesio Medica

KONTAKT  |  O NAS
medycyna  |  zdrowie
Przejdź do treści

Osteopata Kraków

Osteopatia jest holistycznym podejściem do organizmu ludzkiego i wszelkie dysfunkcje stara się powiązać, aby znaleźć ich przyczynę. Osteopata jest lekarzem lub fizjoterapeutą i w swojej pracy posługuje się wieloma pokrewnymi dziedzinami medycyny, po to by postawić trafną diagnozę.

Badanie w osteopatii - znalezienie przyczyny problemu poprzez wywiad i badanie manualne

Wszystkie bóle mają podłoże neurologiczne lub narządowe, dlatego konieczny jest odpowiedni wywiad, a także badanie manualne, aby ustalić gdzie znajduje się ognisko problemu i móc je całkowicie ugasić poprzez odpowiednie metody leczenia. Osteopata może wykorzystywać masaż głęboki, trakcję oraz manipulację w celu wyeliminowania dolegliwości bólowych.
Osteopata pomoże uniknąć skalpela

Wiele osób boi się zabiegów operacyjnych i szuka wszelkich możliwości by  im zapobiec. Jedną z bezpiecznych metod znajdujących się w kręgu usług  medycznych jest osteopatia. Wdrożenie odpowiedniego i systematycznego  działania terapeutycznego poprzez masaż może pobudzić układ  odpornościowy na tyle, że decyzja o planowanej operacji zostanie  cofnięta przez lekarza ze względu na znaczącą poprawę stanu zdrowia lub  całkowite wyleczenie.

Osteopata pomoże również poznać przyczynę nieswoistych bóli wobec których tradycyjne metody diagnostyczne były bezradne. Ponieważ czerpie wiedzę również z neurologii to właśnie w zaburzeniach ze strony układu nerwowego może znaleźć przyczynę problemu i wdrożyć skuteczne leczenie. Nie warto żyć z bólem, lepiej wybrać się do osteopaty.        

W ciągu pierwszej wizyty lekarz oceni stopień ruchomości stawów, krzywiznę konkretnego działu kręgosłupa, rozwój tkanki mięśniowej, wykrywając strefy największego i najmniejszego napięcia, lokalizacje bólu i jego rozpowszechnienie.   
Umów swoją wizytę
792-000-122
ODDZIAŁ KRAKÓW
UL. Mazowiecka 6B,
31-141 Kraków, Polska
Rejestracja telefoniczna
792-000-122
[email protected]kinesiomedica.pl
medycyna  |  zdrowie
uroda
Projekt Media Group 2015


POLECAMY
Wróć do spisu treści