O Nas - Rehabilitacja Kraków Kinesio Medica

KONTAKT  |  O NAS
medycyna  |  zdrowie
Przejdź do treści

O nas

Zdarza się, że czekamy za długo z wizytą, nie zasięgniemy opinii lekarza czy farmaceuty, leczymy się na własną rękę, znanymi oraz zasłyszanymi sposobami. Bardzo często środki, które wybieramy działają tylko miejscowo i czasowo, nie naprawią problemu - jedynie złagodzą jego objawy. W tym przypadku czas działa na niekorzyść pacjenta. Bardzo ważnym jest, aby reagować szybko.

Zabiegi rehabilitacji bez problemu można dopasować do swojego grafiku, planu dnia czy innych, domowych obowiązków. Wystarczy sumiennie stosować się do zaleceń rehabilitanta, systematycznie uczęszczać na zabiegi oraz ćwiczenia i problem zostanie wyeliminowany lub znacznie zmniejszony. Im wcześniej trafisz pod opiekę rehabilitanta, tym większe szanse, że problem zostanie zażegnany w krótkim czasie.

Rehabilitacja to przede wszystkim pomoc i ulga, którą pacjent odczuwa w miarę trwania całego procesu leczenia. Niesie za sobą wyłącznie pozytywne korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie zwlekaj, jeśli czujesz, że z twoim zdrowiem coś może być nie tak. Przyjdź i sprawdź, zapraszamy.
ODDZIAŁ KRAKÓW
UL. Mazowiecka 6B,
31-141 Kraków, Polska
Rejestracja telefoniczna
792-000-122
[email protected]kinesiomedica.pl
medycyna  |  zdrowie
uroda
Projekt Media Group 2015


POLECAMY
Wróć do spisu treści